Автосалон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
Пребарување

Клучен збор:-
Избери редослед:-

Автобанда огласник
Untitled Document
Автоплацеви
Пронајди дилер/продавач во вашата локација:-DSCN5580

DSCN5493

DSCN5508

DSCN5453

DSCN5301

DSCN5211

DSCN5353

DSCN5133

DSCN3869

DSCN4951

DSCN4551

DSCN5238

Дел од возилата во Автобанда PDF Печати Е-пошта
Напишано од Administrator   
Петок, 01 Април 2011 22:35

     DSCN5272   fokus_k_3

     DSCN5468

Последно освежено на Среда, 20 Јануари 2016 18:29
 
Најнова понуда во Автобанда

   DSCN5082  

  DSCN5328      DSCN5599
Opel Astra 1.7 CDTI Skoda Fabia 1.9dizel  Mercedes a 170 CDI
   DSCN5006     DSCN5525      DSCN3997
Opel Meriva 1.7 DTI Chevrolet Spark Toyota yaris 1.4 D4D

 3779768277783177031       

Издвојуваме од понудата во “Автобанда“

2003 CITROEN C3
2003 CITROEN C3 PRODAVAM CITROEN C3 1.1 BENZIN PROIZVEDENA 2003 GODINA SO FUL OPREMA DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA
Повеќе...


2003 MERCEDES A 170
2003 MERCEDES A 170 PRODAVAM MERCEDES A 170 CDI PROIZVEDEN 2003 GODINA SO FUL OPREMA REGISTRIRAN REDOVNO SERVISIRAN VO ODLICNA SOSTOJBA AVTOMOBIL SO MNOGU MALA POTROSUVACKA.
Повеќе...


2006 PEUGEOT 207
2006 PEUGEOT 207 PRODAVAM PEUGEOT 207 1.4 HDI PROIZVEDENO 2006 GODINA SO FUL OPREMA REGISTRIRANA DO 12 MESEC 2016 GODINA VO ODLICNA SOSTOJBA I MNOGU MALA POTROSUVACKA SAMO 5L/100KM
Повеќе...


2001 AUDI A4
2001 AUDI A4 PRODAVAM AUDI A4 1.9 TDI 131KS PROIZVEDENA 2001 GODINA SO KOMPLETNA FUL OPREMA REGISTRIRANA DO 11 MESEC 2016 GODINA REDOVNO SERVISIRANA VO EKSTRA SOSTOJBA AVTOMOBIL SO MNOGU MALA POTROSUVACKA VREDI DA SE VIDI.
Повеќе...


2003 OPEL ZAFIRA
2003 OPEL ZAFIRA PRODAVAM OPEL ZAFIRA 2.2 DTI PROIZVEDENA 2003 GODINA SO FUL OPREMA 7 SEDISTA REGISTRIRANA DO APRIL MESEC 2016 GODINA REDOVNO SERVISIRANA VO SUPER SOSTOJBA.
Повеќе...


2002 AUDI A2
2002 AUDI A2 PRODAVAM AUDI A2 1.4 TDI PROIZVEDENA 2002 GODINA SO OPREMA VEBASTO GREENJE PANORAMA POKRIV REGISTRIRANA DO APRIL 2016 REDOVNO SERVISIRANA VO ODLICNA SOSTOJBA AVTOMOBIL SO NEVEROJATNA MALA POTROSUVACKA SAMO 4L/100KM
Повеќе...


2003 OPEL ASTRA
2003 OPEL ASTRA PRODAVAM OPEL ASTRA 1.7 CDTI ISUZU MOTOR PROIZVEDENA 2003 GODINA SO FUL OPREMA DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA
Повеќе...


2001 VOLKSWAGEN GOLF
2001 VOLKSWAGEN GOLF PRODAVAM VOLKSWAGEN GOLF 4 1.9 TDI 110KS PROIZVEDEN 2001 GODINA SO FUL OPREMA DONESEN OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA.
Повеќе...

Топ понуда
http://www.avtobanda.com.mk/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/578039gip_hj_3.JPG http://www.avtobanda.com.mk/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/799022DSCN2699.JPG http://www.avtobanda.com.mk/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/363486DSCN2073.JPG http://www.avtobanda.com.mk/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/423860AUDI_1.JPG
Препорачуваме
http://www.avtobanda.com.mk/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/582467DSCN2736.JPG http://www.avtobanda.com.mk/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/946840pezo_207_3.JPG http://www.avtobanda.com.mk/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/951629astra_h3.JPG http://www.avtobanda.com.mk/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/822472DSCN2615.JPG
MАРКЕТИНГ

НОВО НОВО ! ! ! ПОСЕТЕТЕГО ЕДИНСТВЕНИОТ АВТОСАЛОН ЗА ПОЛОВНИ АВТОМОБИЛИ КОЈ ШТО СЕ НАОЃА ВО НАСЕЛБА ПИНТИЈА И НУДИ ГОЛЕМ ИЗБОР НА ВОЗИЛА КАКО ОД УВОЗ ТАКА И ОД ОВДЕ


 

АВТОСАЛОН БАНДОСКИ ВРШИ РАЗМЕНА НА ПОНОВИ ПОЛОВНИ АВТОМОБИЛИ ЗА ПОСТАРИ СО ДОПЛАТА ИСТО ТАКА ПОСРЕДУВАМЕ ПРИ ПРОДАЖБА НА ВАШИОТ АВТОМОБИЛ КОЈ МОЖЕ ДА СЕ ОСТАВИ ВО НАШИОТ АВТОСАЛОН ЗА ПОНАТАМОШНА ПРОДАЖБА

www.mobile.de

www.topspeed.com/cars

wwwpolovniautomobili.com

  

 
gototop